20 років розвитку, традицій і професійного зростання: факультет транспортних та інформаційних технологій відзначив ювілей
23 червня 2026 року у Національному транспортному університеті відбулося урочисте засідання з нагоди 20-річчя факультету транспортних та інформаційних технологій — подія, яка об'єднала викладачів, співробітників, студентів, випускників, партнерів факультету та почесних гостей. Святкування ювілею стало нагодою згадати шлях, пройдений факультетом за два десятиліття, віддати шану людям, які стояли біля витоків його створення, та окреслити перспективи подальшого розвитку. Урочистості розпочалися переглядом архівних ...








